E-BOOK: Automatizácia nákupu a riadenia zásob

…prezradíme vám prečo je nutné proces riadenia zásob zautomatizovať a zefektívniť

PREČO ZAUTOMATIZOVAŤ A ZEFEKTÍVNIŤ PROCES RIADENIA ZÁSOB?“

Túto knihu sme nenapísali preto, aby sme vám dokázali, že vy to robíte zle a my dobre. Táto kniha je určená tým, ktorí hľadajú spôsob ako zefektívniť nákup a objednávanie tovaru, proces riadenia zásob a sortimentu a ako to všetko zautomatizovať. Vám, ktorí ste skúsili už všetko možné, no napriek tomu sa vám nepodarilo dosiahnuť očakávané zlepšenia.

Táto kniha vám pomôže pochopiť, čo primárne spôsobuje problémy v nákupe a riadení zásob a ponúka vám množstvo techník a nástrojov, ktoré prakticky úplne dokážu eliminovať tieto problémy.

Cieľom tejto knihy je ukázať vám, že existuje koncept, metódy, nástroje, kombináciou ktorých dokážete zautomatizovať a zefektívniť celý proces riadenia zásob a objednávania tovaru.

Ako bonus vám ponúkneme 5 tipov ako dosiahnuť okamžité zlepšenia. 5 odporúčaní, ktoré dokážete okamžite zaviesť do vášho dennodenného fungovania.

Za odmenu dostanete svoje zásoby navždy pod kontrolu, výrazne odbremeníte vašich ľudí od rutinnej práce a získate významné finančné benefity.

E-book: Automatizácia nákupu a riadenia zásob

Stačí zadať váš email a získate okamžitý prístup k E-booku!


  43%
  MALOOBCHODNÝCH SPOLOČNOSTÍ

  Uvádza RIADENIE ZÁSOB ako TOP prioritu #1 a zároveň ako oblasť, kde dennodenne bojujú s tým ako mať správny tovar, na správnom mieste, v správnom množstve a načas.

  43%
  MENŠÍCH FIRIEM

  Neriadi svoje zásoby vôbec (alebo ich riadia manuálne a intuitívne).

  70%
  ZÁKAZNÍKOV

  Nakúpi svoj tovar radšej u konkurencii ako by mali výpadky tovaru alebo čakať, kým bude tovar znovu dostupný.

  82%
  FIREM ZANIKÁ

  Kvôli Cash-Flow a zlému Cash managementu.