Skúsenosti s riadením zásob NuSpring

Skúsenosti s riadením zásob: NuSpring

Výpadky tovaru, vysoké nadzásoby, plné sklady produktov, ktoré sa nepredávajú, nízka obrátka tovaru, problémy s Cash-Flow, neustály boj ako zaplatiť faktúry dodávateľom a ako zabezpečiť, aby sa na sklade nachádzali práve tie produkty, po ktorých je aktuálne dopyt.“

Toto sú výzvy, ktorým čelia prakticky všetky obchodno-distribučné podniky, či už sa jedná o Retail, Veľkoobchod alebo E-Shop.

Výnimkou nebola ani spoločnosť NuSpring Czech Republic s. r. o. zaoberajúca sa predajom bio kozmetiky prevažne prostredníctvom internetového obchodu. Spoločnosť sa dostala do fázy, kedy bola nevyhnutná zmena jej fungovania.

Spolupráca Simplicity consultingu s. r. o. s NuSpring Czech Republic priniesla nasledovné výsledky:
• výrazné zlepšenie Cash-Flow, čistého zisku a obratu
• 53,8% zníženie zásob
• ztrojnásobenie navýšenia obrátky tovaru
• 98% dostupnosť tovaru
• 58% rozšírenie sortimentu

Spolu sme pre vás pripravili toto video, v ktorom sa dozviete, čo im naša spolupráca priniesla, a aké princípy riadenia pomohli NuSpringu sa postaviť na nohy a spraviť z neho stroj na peniaze.

Ak by ste mali záujem sa dozvedieť viac o tom, aké princípy riadenia zásob priniesli NuSpringu také skvelé výsledky, kontaktujte nás a dohodnite si s nami ZADARMO videokonferenčný hovor.

Andrej Čatajský
catajsky@simplicityconsulting.sk

Andrej je nielen zakladateľom a riaditeľom spoločnosti Simplicity consulting, ale je to najmä vizionár a tvorca mnohých úspešných projektov a riešení. V prípade akýchkoľvek otázok ho neváhajte kontaktovať.

Žiadny komentár

Je nám ľúto, formulár na komentáre je momentálne zatvorený.