VIDEO 2/3

VYTVORTE SYSTÉM A PROCESY

vďaka ktorým vaše portfólio prevalcuje vašu konkurenciu

Toto video vám pomôže pochopiť ako vďaka systematickej, procesnej a pravidelnej práci so sortimentom a zásobami, vybudujete taký systém, vďaka ktorému budete neustále rásť a to bez neúmerného navyšovania fixných či variabilných nákladov. Dozviete sa:

✓ Prečo je dôležité systematicky a procesne riadiť zásoby a sortiment
✓ Ako zabezpečiť, aby ste z vášho sortimentu dostali úplne maximum
✓ Aké procesy v riadení zásob výrazne ovplyvňujú fungovanie celého vášho podniku
✓ Podrobný návod ako tieto procesy nastaviť a riadiť a akým chybám sa treba vyvarovať
Vďaka tomuto systému a procesom zabezpečíte, že svoje peniaze budete investovať do produktov, po ktorých je skutočne dopyt a nie na generovanie nepredajných zásob.
Vizibilita, kontrola a správne nastavené a v praxi aplikované procesy vám zabezpečia, že budete riadiť super výkonné portfólio, vďaka ktorému budete dosahovať lepšie predaje, vyššie marže a efektívne alokovať vaše peniaze.
MOBILONLINE
Odborník v oblasti predaja mobilov, tabletov a príslušenstva
KINEKUS
STAVBA / ZÁHRADA / NÁRADIE / KÚPEĽŇA
EURO NÁŘADÍ.cz
EURO NÁŘADÍ – partner pro všechny stavbaře, řemeslníky, domácí kutily a zahradníky
Woodensky
B2B veľkoobchod s elektro materálom
sos electronic
Elektronické súčiastky a komponenty z overených zdrojov.
Digitall
PREDAJ A SERVIS MOBILOV, PRÍSLUŠENSTVA A SMART PRODUKTOVv
NuSpring
E-SHOP – PRÍRODNÁ KOZMETIKA, EKODROGÉRIE A ZERO WASTE
K-Store
K-store – Stavebniny Raková pri Čadci

V ďalšom videu sa dozviete:

Prípadová štúdia

V ďalšom videu vám ukážeme detailne popísanú prípadovú štúdiu, potvrdzujúcu, aké výsledky viete dosiahnuť vďaka systematickej práci so zásobami a s vašim sortimentom.

Čo sa o nás hovorí

Jozef Jarábek – Head of Purchasing SoS electronic

V SOS electronic sme softvér na riadenie zásob STOCK-M zaviedli kvôli lepšiemu manažmentu zásob s cieľom dosiahnuť lepšiu optimalizáciu skladových zásob, zvýšenie efektivity jednotlivých nákupcov a v neposlednom rade zlepšenie cash-flow, nárast tržieb zvýšením dostupnosti tovarov a navýšenia obrátky tovarov. Nejedná sa o zmenu zo dňa na deň, je to dlhodobý proces, ale u nás funguje a sme s ním spokojní.

SOS electronic s.r.o.

Naša spoločnosť je nadmieru spokojná so službami a produktami, ktoré poskytuje spoločnosť Simplicity consulting s.r.o. Spoločnosť nám pomáha riadiť zásoby. Dosiahli sme značných zlepšení v riadení zásob, čo má významný dopad na naše neustále rastúce tržby a pozitívny Cash-flow.

Se Simplicity consulting spolupracujeme dlouhodobě. Pán Čatajský se umí podívat na záležitosti z různých pohledu a navrhuje řešení, která nebývají na první pohled zřetelná. Umí člověka dovést k nalezení slabého bodu ve firmě, na který je potřeba se zaměřit a zlepšit tím výkon celé firmy.

Cítime, že im ide o to, aby ich prístup u nás fungoval a nedávajú si servítku pred ústa keď vidia, že chceme obísť Teóriu obmedzení a rozhodovať sa na základe intuície.

Nechajte komentár a napíšte čo si myslite

    Simplicity consulting Logo Blog

    © Copyright 2022 Simplicity consulting