fbpx
SimplBlog

SimplBlog sa snaží prinášať vám aktuálne články zo sveta inteligentnej automatizácie riadenia zásob, dodávateľského reťazca, projektového manažmentu a výroby.

Instagram SimplicityConsulting

ONLINE WEBINÁR ZADARMO
RIADENIE ZÁSOB AKO MOTOR BIZNISU

Ako zlepšiť tržby, zisk a Cash-Flow bez navyšovania nákladov?

Jednou z najviac zasiahnutých oblastí, kde nič nefunguje tak ako pred Covidom, je zásobovanie.

Mať správny tovar, na správnom mieste, v správnom množstve a načas je v súčasnosti pre mnoho podnikov priam science-fiction a dennodenne riešia tie isté problémy.


Prečo máme problémy s Cash-Flow?
Prečo nám stagnujú predaje a prečo náklady rastú rovnako rýchlo ako predaje?
Prečo máme plné sklady produktov, ktoré nikto nechce?
Prečo naši zákazníci chcú práve tie produkty, ktoré na sklade nemáme?

Spoločnosť Simlipicity consulting, prostredníctvom efektívneho riadenia zásob a nástrojov, ktoré používame, pomáha aj počas Covidu firmám zlepšovať procesy riadenia zásob a plniť svoje ciele. Firmy, ktoré využívajú nami navrhované metódy a nástroje riadenia zásob, aj počas Covidu rastú!

A to vďaka tomu, že si veľmi dobre uvedomili, že spôsob akým sú zásoby v podnikoch riadené, významným spôsobom ovplyvňuje finančné ukazovatele firmy a chod podniku ako takého.

Ako vám tento webinár môže pomôcť?

Tento webinár vám ukáže, ako riadenie zásob výrazným spôsobom podporuje rast tržieb a zisk spoločnosti a to bez zbytočného navyšovania nákladov.

25. Februára, vám ukážeme ako vďaka riadeniu zásob, dokáže váš podnik rásť aj o 40 % bez generovania extrémnych nadzásob a bez navyšovania nákladov.

Webinár odporúčame všetkým obchodným a distribučným spoločnostiam, ktoré nakupujú tovar za účelom ďalšieho predaja a to nie len z krajín EÚ, ale z celého sveta.

Prihláste sa na webinár a 25.februara si zapíšte do kalendára.

KEDY / KDE / KTO

25.02 / 10:00 -11:00

ONLINE

ANDREJ ČATAJSKÝ

Prihláste sa