ZÍSKAJTE PRÍSTUP K 3 VIDEÁM, NAVŽDY POD KONTROLU TO AKO RIADITE ZÁSOBY OVPLYVŇUJE CELÝ VÁŠ BIZNIS! VĎAKA KTORÝM DOSTANETE SVOJE ZÁSOBY STIAHNUŤ 3 VIDEÁ ZADARMO

PREČO BY STE SI MALI STIAHNUŤ TIETO 3 VIDEA?

Každá maloobchodná, veľkoobchodná firma či E-Shop, ktoré chcú zdravo rásť, zvyšovať tržby a zisk, mať variabilné a fixné náklady pod kontrolou a nedostať sa do finančných problémov, musí efektívne riadiť zásoby a sortiment.
V opačnom prípade, nárast firmy bude vykúpený neúmerným nárastom variabilných a fixných nákladov a zhoršujúcim sa Cash-Flow.
Po vzhliadnutí týchto videí zistíte, prečo je tak dôležité efektívne riadiť zásoby a sortiment a ako pomocou riadenia zásob a systematickej práci so sortimentom:

✓ Pomôžete vašej firme zdravo a dlhodobo rásť
✓ Zvýšite predaje a marže
✓ Udržíte variabilné a fixné náklady na požadovanej úrovni
✓ Dostanete pod kontrolu Cash-Flow
✓ Zautomatizujete proces riadenia zásob

ČO VÁM TIETO 3 VIDEA PRINESÚ?

Prostredníctvom týchto 3 videí vám ukážeme ako vďaka systematickej, procesnej a pravidelnej práci so sortimentom a zásobami, vybudujete taký systém, vďaka ktorému budete neustále rásť a to bez neúmerného navyšovania fixných či variabilných nákladov. Dozviete sa:
Tieto videá sú prešpikované veľkým množstvom informácii, odporúčaniami a našimi osobnými skúsenosťami a skúsenosťami z implementácii vo firmách.
Postupne, v jednotlivých videách, obdržíte veľa užitočných rád, ktoré dokážete ihneď vo vašej firme implementovať a dosiahnuť okamžité zlepšenia a výsledky.
Poskytneme vám podrobný návod ako jednotlivé problémy riešiť, ktoré procesy je potrebné nastaviť, aké nástroje odporúčame použiť a akým chybám sa treba vyvarovať.

SÚ TIETO VIDEÁ PRE MŇA?

Ak neustále riešite nižšie uvedené problémy, tieto videá sú pre vás ako stvorené a poskytnú vám odpovede na mnoho otázok.
Možno si tiež uvedomíte, že riešenie vašich problémov je úplne inde ako ste si doteraz mysleli.
Ako teda ovplyvňujú zásoby a sortiment dosahovanie trvalého rastu, nákladov a Cash-Flow?
Firmy neustále riešia dilemu, či objednať viac alebo menej tovaru.

Ak objednáme príliš veľa tovaru, ktorý nevieme rýchlo (alebo vôbec) predať:

Ak objednáme príliš málo tovaru:

Okamžite začne trpieť Cash

Pokiaľ nemáte neobmedzené finančné zdroje, každá pomaly točiaca sa zásoba, prípadne mŕtve zásoby bez predaja, sú pre vás utopené peniaze, ktoré by ste určite vedeli efektívnejšie využiť, napríklad na nákup TOP produktov, noviniek, či splatenie faktúr.

Zvyšujú sa variabilné náklady

Objednáva sa tovar, ktorý nepotrebujete. Opäť sú to peniaze, ktoré by sa dali lepšie alokovať – splatiť staré faktúry, nakúpiť nový tovar, splatiť záväzky voči dodávateľom či bankám

Zhoršuje sa obrátka tovaru

A to z dôvodu, že peniaze investované do zásob nedokážeme okamžite predať. Nízka obrátka tovaru je hlavný indikátor toho, že v riadení zásob niečo nefunguje správne.

Zhoršuje sa aj návratnosť investície

To znamená, že marža nedostatočne rastie, stagnuje alebo sa zhoršuje, no zásoby neprimerane rastú. Z toho vyplýva, že pracujeme s neefektívnym portfóliom, o ktoré klesá záujem.

Rastú fixné náklady

A to z dôvodu, že obrovské množstvo zásob treba niekde uskladniť a treba investovať do väčších skladových priestorov alebo regálov, prípadne najímať nových skladníkov, aby sklad zvládol prijímať väčšie množstvo tovaru

Dostavia sa výpadky tovaru

Začnete strácať predaje, marže, stagnuje biznis. A to z toho dôvodu, že vo väčšine prípadov vypadávajú TOP produkty, ktoré tvoria 80% vášho biznisu. Prečo? V TOP produktoch je najväčšia volatilita v predajoch a tým pádom sa ťažko odhaduje ich budúci predaj.

Bez tovaru nie je predaj a bez predaja nie sú peniaze

Z toho vyplýva, že výpadky tovaru, v konečnom dôsledku, majú takisto dopad na Cash-Flow ako nadzásoby, akurát z opačnej strany.

Stagnácia biznisu

Výpadky tovaru znamenajú nižšie tržby, nižšie marže a menej peňazí na účte a to má negatívny dopad na rast firmy, firma začne stagnovať, a dostáva sa do existenčných problémov.

Strata zákazníkov a strata reputácie

70% zákazníkov radšej nakúpi tovar u vašej konkurencii ako by mali čakať, kým bude tovar u vás znovu dostupný. Dostupnosť tovaru je pre firmu super-kľúčová.

Pôžičky a Konto-korent

Žiadna firma nechce strácať zákazníkov kvôli výpadkom tovaru. Preto sa začína nakupovať veľa tovaru, na ktorý často nie sú peniaze. Rieši to úvermi či konto-korentom. Ak firma interne nezmení svoje nastavenia, nebude schopná splácať svoje záväzky.
A toto všetko spôsobuje to ako riadite svoje zásoby a sortiment.
A PRÁVE PRETO RIADENIE ZÁSOB A SORTIMENTU BY MALO BYŤ PRE FIRMU ABSOLÚTNOU TOP PRIORITOU.
PRETOŽE TO AKO RIADITE SVOJE ZÁSOBY A SORTIMENT OVPLYVŇUJE CELÝ VÁŠ BIZNIS!

AKÉ VÝSLEDKY VIETE DOSIAHNUŤ?

Práve 3. video vám na skutočnom príklade ukáže ako vďaka efektívnemu riadeniu zásob a sortimentu, v priebehu jedného roka, dokážete vybudovať firmu, ktorá pravidelne dlhoročne dosahuje impozantné výsledky.
Krok po kroku vám popíšeme ako vďaka efektívnemu riadeniu zásob a sortimentu sme vybudovali firmu, ktorá za rok dosiahla:
✓ 53% zníženie prebytočných nadzásob (bez negatívneho efektu na biznis
✓ Stabilizovala Cash-Flow
✓ Viac ako ztrojnásobila obrátku tovaru – z 3x na 11x za rok
✓ Dostupnosť tovaru sa vyšplhala na 97%
✓ A to pri niekoľkonásobnom rozšírení sortimentu, bez generovania zbytočných nadzásob.

A aby ste nemali pocit, že to je len náhoda, pod videom nájdete ďalšie 2 prípadové štúdie, z rôznych biznisov, riešiace odlišné problémy, detailne popisujúce, kam sa viete vďaka efektívnemu riadeniu zásob dostať, a aké skvelé výsledky pravidelne dosahovať.

NEBUDEME VÁM KLAMAŤ

Nejedná sa o zmenu zo dňa na deň, je to dlhodobý proces, ale výsledky dokazujú, že systematická a procesná práca so sortimentom a zásobami skutočne funguje. Či už sú to výkonné firmy, ktoré chcú rásť ešte viac alebo stagnujúce biznisy, ktoré treba odznovu naštartovať.
Ak zotrváte, implementácia všetkých týchto nástrojov, pravidiel, procesov a odporúčaní, vám v priebehu jedného roka prinesie obrovské zlepšenia.
A nie len čo sa týka vášho skladu. Vpred sa posunie vaše obchodné oddelenie, distribúcia, zlepšia sa vzťahy s odberateľmi aj dodávateľmi a najmä sa zlepšia finančné ukazovatele vášho podniku.
Všetko o čo sa snažíte.

PUSTITE SA DO TOHO

Efektívne riadenie zásob a sortimentu vám otvára dvere k tomu, aby ste kvôli výpadkom tovaru, neprichádzali o svoje tržby, marže a zákazníkov.
Aby ste svoje peniaze efektívne využívali na nákup tovaru, ktorý ľudia chcú a nie na generovanie nadzásob. Ak budete nakupovať ten správny tovar a v správnom množstve, odmenou vám bude lepší zisk a Cash-Flow.
A procesy, know-how, systém a automatizované riadenie zárukou toho, že ich dostanete pod kontrolu navždy.
Odmenou vám bude nárast tržieb, marže, stabilizácia variabilných aj fixných nákladov, dostanete Cash-Flow pod kontrolu a znížite zaťaženosť vášho tímu, a znížite stres.
A tieto videá vám pomôžu pochopiť, ako tieto problémy riešiť, a aké procesy v riadení zásob je nutné zaviesť pre dosahovanie požadovaných výsledkov.

„Vo firme mám všetky problémy ktoré popisujete vo videách.“

– Peter Tetemonte –

„Trafili ste kliniec po hlavičke.“

– Juraj Šembera –

„Zaoberám sa touto myšlienkou už dlhšie, samozrejme už počujem zamestnancou, že ako sa to u nás nedá, my sme špecifický…“

– Mário Višnovský –

Stačí vyplniť formulár nižšie a pošleme vám ZADARMO do mailu prístup k 3 videám.

  Čo sa o nás hovorí

  Jiří Bezděk – CEO EURO NÁŘADÍ s.r.o.

  Viditelné snížení zásoby na testovacích dodavatelích již v pilotním provozu při zachování vykrytí. Automatizace odesílání vydaných objednávek na základě nastavených parametrů. Uchopení procesů nákupního oddělení konceptuálně. Promyšlená koncepce průběhu implementace.

  EURO NÁŘADÍ s.r.o.
  referencie
  HET
  VÝROBCA KVALITNÝCH A PRITOM CENOVO VÝHODNÝCH MALIARSKYCH FARIEB
  Kinekus
  STAVBA / ZÁHRADA / NÁRADIE / KÚPEĽŇA
  MedaPreX s.r.o.
  VÝBER TÝCH NAJZAUJÍMAVEJŠÍCH VÝROBKOV PROTI VRÁSKAM, PROTI PADANIU VLASOV, ALE AJ NA ZVÄČŠENIE PIER ČI PREDĹŽENIE RIAS
  euronaradi
  EURO NÁŘADÍ – partner pro všechny stavbaře, řemeslníky, domácí kutily a zahradníky
  sos
  Elektronické súčiastky a komponenty z overených zdrojov
  digitall
  PREDAJ A SERVIS MOBILOV, PRÍSLUŠENSTVA A SMART PRODUKTOV
  nuspring
  E-SHOP – PRÍRODNÁ KOZMETIKA, EKODROGÉRIE A ZERO WASTE
  woodensky
  B2B veľkoobchod s elektro materálom
  Dumar_farebne_1
  KANCELÁRSKE A ŠKOLSKÉ POTREBY
  Gutta_logo_3
  KVALITNÉ A INOVATÍVNE DIAGNOSTICKÉ A MEDICÍNSKE ZARIADENIA
  Drevona_farebne_1
  NÁBYTOK OD SLOVENSKÉHO VÝROBCU
  Anvi trade
  PODLAHOVÉ A LEPICÍ SYSTÉMY
  Simplicity consulting Logo Blog

  © Copyright 2024 Simplicity consulting