Skúsenosť s riadením zásob: NuSpring

Skúsenosť s riadením zásob: NuSpring

Výpadky tovaru, vysoké nadzásoby, plné sklady produktov, ktoré sa nepredávajú, nízka obrátka tovaru, problémy s Cash-Flow, neustály boj ako zaplatiť faktúry dodávateľom a ako zabezpečiť, aby sa na sklade nachádzali práve tie produkty, po ktorých je aktuálne dopyt.“

Toto sú výzvy, ktorým čelia prakticky všetky obchodno-distribučné podniky, či už sa jedná o Retail, Veľkoobchod alebo E-Shop.

Výnimkou nebola ani spoločnosť NuSpring Czech Republic s. r. o. zaoberajúca sa predajom bio kozmetiky prevažne prostredníctvom internetového obchodu. Spoločnosť sa dostala do fázy, kedy bola nevyhnutná zmena jej fungovania.

Spolupráca Simplicity consultingu s. r. o. s NuSpring Czech Republic priniesla nasledovné výsledky:
• výrazné zlepšenie Cash-Flow, čistého zisku a obratu
• 53,8% zníženie zásob
• ztrojnásobenie navýšenia obrátky tovaru
• 98% dostupnosť tovaru
• 58% rozšírenie sortimentu

Sme presvedčení, že aj vaša firma môže dosahovať takéto výsledky. Ak chcete získať viac info, kliknite na tlačítko nižšie a prihláste sa na prezentáciu len pre vás. Je to zadarmo. Objavíte nástroje a získate veľmi veľa informácii, ktoré môžete využiť vo vašom biznise.

Súvisiace články

Nechajte nám komentár


    Andrej Čatajský
    Andrej Čatajský
    catajsky@simplicityconsulting.sk

    Andrej je nielen zakladateľom a riaditeľom spoločnosti Simplicity consulting, ale je to najmä vizionár a tvorca mnohých úspešných projektov a riešení. V prípade akýchkoľvek otázok ho neváhajte kontaktovať.